Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

majitelka realitní kanceláře

Středočeský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Tereza Zelenková.

Tereza Zelenková vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Tereza Zelenková, která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením ZELENKOVÁ reality, partner Justo (dále jen „ZELENKOVÁ reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář ZELENKOVÁ reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Tereza Zelenková.

Správcem osobních údajů je ZELENKOVÁ reality, partner Justo.

Tereza Zelenková je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Tereza Zelenková informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi ZELENKOVÁ reality, partner Justo a spotřebitelem. Tereza Zelenková ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce ZELENKOVÁ reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.