Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

majitelka realitní kanceláře

Středočeský kraj

Volat

Jmenuji se Tereza Zelenková a realitní trh mě fascinoval už od dětství. Tehdy jsem dostala časopis o architektuře, který mě naprosto uchvátil a dodnes jej mám schovaný jako vzpomínku. Svou vášeň pro stavby jsem dále rozvíjela při studiu na gymnáziu jako fotograf.

V 17 letech jsem se svým dnes už manželem koupila první dům, který jsme kompletně zrekonstruovali a nabídli k prodeji. Během tohoto procesu jsem si uvědomila, jaké to je spolupracovat s nedůvěryhodným realitním makléřem. Tato zkušenost mě motivovala k tomu, abych vstoupila na realitní trh.

V roce 2020 jsem se stala realitním zprostředkovatelem pod velkou sítí. Od té doby jsem si vybudovala žebříček hodnot, který mě při práci provází. V realitním světě funguji tak, jako v životě. Do všeho jdu naplno, s upřímností a pozitivním přístupem.

Díky nasbíraným zkušenostem, jsem se rozhodla otevřít si vlastní kancelář ZELENKOVÁ reality, a protože se ráda obklopuji profesionály ve svém oboru, kteří mají stejné morální zásady, spojila jsem své síly se společností JUSTO a stala se jejich Partnerem. K  ještě lepšímu propojení všech služeb a znalostí, studuji na Fakultě veřejnoprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti, obor správa v oblasti realit.

Věřím, že prodej, pronájem a správa vašeho domu, bytu či pozemku, bude pro vás po našem boku s JUSTO opravdovým zážitkem.


ZELENKOVÁ reality, partner Justo